Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Uka - Ah Dashni E Vjeter Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


u largova, u largova
po me zemer kurr ste harrova
u largova u largova
por me zemer kurr st harowa?

2x
a dashni dashnie vjeter
ste kisha lon n dor dikuj tjeter
edhe pse t lash dukur
met' harru st' harrowa kurr

e nga zemra m rraft per ty
s'ti harroj ata dy sy
edhe zemra qan per ty
sti harooj ata dy sy

2x
a dashni dashnie vjeter
ste kisha lon n dor dikuj tjeter
edhe pse t lash dukur
met' harru st' harrova kurr


Ky tekst u dërgua nga Arlindd!!!


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bujar Uka
Publikimi: 03/11/2009


Bujar Uka - Ah Dashni E Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Dashni E Vjeter".
3. Video është e këngës "Ah Dashni E Vjeter", por nuk këndohet nga Bujar Uka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bujar Uka:


Komente 0