Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Uka - Ku Ke Ti Moj Ajshe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ku ke ti moj ajshe
moj te molla aman te molla (2x)

ti te molla shkojshe
molla te amla hajshe
dashnorin mendojshe
shume e dashurojshe

ku ke ti moj ajshe moj
te dardha aman te dardha (2x)

ti te dardha shkojshe
dardha te amla hajshe
dashnorin mendojshe
shume e dashurojshe


Ky tekst u dërgua nga Dj-gimi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bujar Uka
Publikimi: 22/05/2016


Bujar Uka - Ku Ke Ti Moj Ajshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Ke Ti Moj Ajshe".
3. Video është e këngës "Ku Ke Ti Moj Ajshe", por nuk këndohet nga Bujar Uka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bujar Uka:


Komente 0