Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar - Premtimet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur të them un ty se ti mua shum më pelqen
Ato fjalë zemër nuk e kam ne rrenë
Veq shikimi yt më bën të qmendëm krejt
Tregom mua se a jam për ty të lutem shpejt
Tregomi ëndrrat që ti ënderron
Tregoj deshirat tua që un ti plotesoj
Jam betuar se për ty dhe veq për ty jetoj veq për ty ow baby un ket këng po e kendoj

REF 2x :Gjetha gjërat që nuk bëhen un i bëra në jeten time une vetëm gabova kam menduar se kam ditur shum e shum se ma shum o se ma shum

Kur të them un ty se unë shum të dua
Të kam tregu se ti qka je për mua
Dhe kur të them baby un pa ty sëmuhem
Ato fjalë zemër un veq ty ti thua
Je për mua zemër veq për mua je qka je
Dit te jetes zemer veq me mua do ti kesh
Kam menduar se përpara shum kam ditur
Aventura ime baby pa kufi "yeah"

REF 2x : Gjetha gjërat që nuk bëhen un i bëra në jeten time une vetëm gabova kam menduar se kam ditur shum e shum se ma shum o se ma shum

ooooooooooh
oooooooooooohh

REF 2x : Gjetha gjërat që nuk bëhen un i bëra në jeten time une vetëm gabova kam menduar se kam ditur shum e shum se ma shum o se ma shum


Ky tekst u dërgua nga Fjolla   Bujar1Bujar
Publikimi: 23/05/2010
Festivali: Top Fest 7


Bujar - Premtimet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Premtimet".
3. Video është e këngës "Premtimet", por nuk këndohet nga Bujar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bujar:


Komente 0