A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bujar Preteni

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Bujar Preteni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 24 Dhjetor 2017, Bujari publikon videoklipin "Inat N'zemer". Më datë 31 Mars 2018, Bujari publikon videoklipin "Pse Te Putha", në bashkëpunim me Edona. Në vitin 2018, Bujar Preteni publikon albumin "Live 2018". Më datë 12 Korrik 2018, Bujar Preteni publikon videoklipin "A Nuk E Din". Muzika e këngës u punua nga Mensur Kadriu, teksti u shkrua nga Mensur Kadriu. Videoklipi u prodhua nga MAF Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kushtrim Tahiri

Mergim Koroshi

Kushtrim Sadiku

Rexh Cenaj

Celi

Elion Krasniqi

Gentrit Osmani

Fati Krasniqi

Kastriot Krasniqi

Gramos Shabani


Tags: Bujar Preteni, Bujari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018