A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
Bukra is a singer of Tetova's Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Revajete Fazliu

Selvete Hasani

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Gresa Hoxha

Dorina

Arjeta Krasniqi

Ajlin Petrela


Tags: Bukra

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019