Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bukurie Zogaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Bukurie Zogaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Irena Ciceri

Mihrije Prapashtica

Dilja

Selvete Bajrami

Nazmije Demolli

Sanije Doberdolani

Lendita Mjekiqi

Kosovare Gashi

Maria Lajçaj

Mihrije Lestrani

Tags: Bukurie Zogaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet