Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bukurije Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Bukurije Bajrami është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Në vitin 2011, Bukurije Bajrami merr pjesë në The Voice of Albania 1....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Bukurije Bajrami

Komente 0