Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bukurije Morina - Vajza Opojes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

*Ku qel bukurija n'buz te trandofilit derdhet drit e hanes lule derdhet drit e dillit...

**Jelekun me yje mafesin me oja lule midis lulesh o rrit vajza Opojaa... }2x

*Sikur zan e malit gjith ja kan lakmi e bukur puntore o lum kush e merr n'shpi...

**Gjerdanin me vija si emblem shqiponje lule e qendisun o vajza prej Opojee...} 2x

*Ka po ec me naze flokt ja merrke era Opojare e bukur o n'dimer bohet vera...

**Knoma bilbil kongen o permbi deg te molles kno me at za t'omel o per vajza t'Opojess..}2x


Ky tekst u dërgua nga Tessa Pz...

Bukurije Morina - Vajza Opojes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajza Opojes".
3. Video është e këngës "Vajza Opojes", por nuk këndohet nga Bukurije Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bukurije Morina:


Komente 0