Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bukurije Morina - Fati Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Trokit ti veq nje here
o fjal e burgosur per her
e zhytur ne thellesi te artit
por e fundit ne ne meshiren e fatit .

Jeta na befason
ateher kur nuk e presin
ajo na lumturon
ateher kur shpresat vdesin.

Ma jep doren te lutem
ti nenqeshje e qasti
i dedikohem njerezve
qe jan ne pritje te fatiti

U nisa per te shkuar
drejt agut te mengjesit
desha te ndjeja serish
frymen e suksesit

Ma jep doren te lute
ti nenqeshje e qastit
i dedikohem njerezve
qe jan ne pritje te fatit

Dhe fatii na buzeqesh
ateher kur na zhgenjen
ai na rikthehet
ëndrren kur kur na rremben

ai na rikthehet
ëndrren kur kur na rremben


Ky tekst u dërgua nga Anita_K

Bukurije Morina - Fati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati".
3. Video është e këngës "Fati", por nuk këndohet nga Bukurije Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bukurije Morina:


Komente 0