Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buli - Prej Nje Shpati Ti Leshova Syte Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Prej një shpati o t'i lëshova syt'e
kur t'i pashë o rruzat në fyt'e

Kur t'i pashë o rruzat në fyt'e
krejt prej mendjes o jam habit'e

Krejt prej mendjes o jam habit'e
kam çu dorën o allti me qit'e

Kam çu dorën allti me qit'e
djalë o i dadës, o mos u habit'e

Djalë o i dadës, mos u habit'e
smut jam kanë o që pesë javë dit'e

Smut jam kanë o që pesë jav'e
nuk je ardhë o dadën me e pa'e

Me më pasë ardhë djalë dej te ara
ishe çue dada, të kish dalë përpara


Ky tekst u dërgua nga  stafi

Buli - Prej Nje Shpati Ti Leshova Syte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej Nje Shpati Ti Leshova Syte".
3. Video është e këngës "Prej Nje Shpati Ti Leshova Syte", por nuk këndohet nga Buli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flamur Iljazi (Buli):


Komente 0