Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bullet 9 - Sosa (Feat. Don Phenom)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

[REF. BULLET 9:]
Alejandro Sosa Alejandro Sosa
Bani dhipat gati se po vi me Bossa
Jam Alejandro Sosa Alejandro Sosa
Bani kilot gati se po vi me Bossa

[DON PHENOM:]
Futem me bossa / Naqe jam mostrra/
jena gjithkun, kena gango si Sosa/
I keep a gun in the holster/
femnat po m’thrasin i poshter/
zemra po don overdoza/
zuni narkoza/ doza mbi doza/
me tipa mafjoza/
pare dhe droga…
dojn mu ba Tony Montana ?
po se kan pa komplet fundit e filmit/
zemer sma nin qa a fama?
se krejt e din qe jam one of the realest!
i see you working it - twerking it/
pije kyt molly e percoset/
zemer keep working it - working it…
ta theva pjeshken, I murdered it/
shorty n’dashni with the don, (gang)
huh …CFE gango
shooters te shpija, (pow pow) Don Alejandro/
Guns in the Porsche / Naqja me loqka/
n’Hugo Si Bossa…
cuzzy karteli n’kto zona/
you are now riding with Sosa/

[BULLET 9:]
Riddin' through the city
Baddest bi**hes with me
Hajde mire se vini kem coca-cola whisky
Po pim e bahna tipsy.. se boiii we hold it down
We BIG CFE you know we hold it DOWN.

Alejandro Sosa Alejandro Sosa
Bani dhipat gati se po vi me Bossa
Jam Alejandro Sosa Alejandro Sosa
Bani kilot gati se po vi me Bossa

TuaTjeta po u vjen pej Bulletit
Gjinja shkurt tm’thrrasin Sos
Po erdhi puna te gishti...
Gjuj me VRA jo me PLAGOS

Bulleti ka rrethin me bossa
T’burgosun, shqipe Mafioza
Hekrin se preki pa dorza
Plumat ti gjuna si kosha

Shqipe kur foli per loqka
Hunen ja u mushi me topa
Eshte Dhoma pa krevat
Baby, Pozicioni hopa

Bulleti me Pheezyn, Beaten e Prishim
Bashk me ekipin
Clubin e nezim
E n’daqim e fikim..

Klipat i kemi me shtesa
Doreza, maskat e zeza
Shqipe, Coca shitet me 8’ta
Viza shqipe, matet me metra

Shoki per mu flet Barreta
“Nuk Folim” ecim me vepra
I’m from the Murder Mitten
Kta Shqipet merren me Leva.

Riddin' through the city
Baddest bi**hes with me
Hajde mire se vini kem coca-cola whisky
Po pim e bahna tipsy.. se boiii we hold it down
We BIG CFE you know we hold it DOWN.

Alejandro Sosa Alejandro Sosa
Bani dhipat gati se po vi me Bossa
Jam Alejandro Sosa Alejandro Sosa
Bani kilot gati se po vi me Bossa.
Bullet 9
Featuring: Don Phenom
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/02/2018


Bullet 9 - Sosa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sosa".
3. Video është e këngës "Sosa", por nuk këndohet nga Bullet 9.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bullet 9:


Komente 0