Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Bulza është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 31 Maj 2019, Bulza publikojnë videoklipin "Colours", në bashkëpunim me Semi Jaupaj. Muzika e këngës u punua nga ParadoX....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Exception

Tracks Band

Korgelt

Alternative

Grupi Mister

Revolt Klan

Plisat

Natyral

Alar Band

Marigona


Tags: Bulza

Krijo Një Kartolinë