Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bulza Gajtani

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Bulza Gajtani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2018, Buleza Gajtani merr pjesë në Ylberi 2018 me këngën "Trojet Tona". Më datë 25 Dhjetor 2019, Bulza Gajtani publikon videoklipin "Zilet". Më datë 27 Shtator 2021, Bulëza Gajtani publikon videoklipin "Mësueses"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Bulza Gajtani, Buleza Gajtani, Bulëza Gajtani

Komente 0