A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Buqja, Gazi & Linda - Ku E Begenise

Teksti i këngës:

ku e begenise
ku e begenise lulijen ket vende(2x)

un e begenisa
un e begenisa o vorin me peme(2x)

o vorin me peme
o vorin me peme o ku e ke pae(2x)

kur jam kan e vogel
kur jam kan e vogel ka dera i kam rrae(2x)

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019