Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqja, Gazi & Linda - Mos I Kurse Leket Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

nese te mer malli
nese me kupton
mos i kurse leket
por thirr ntelefon(2x)

gjum ne sy nuk kam
thirrje jam tuj prit
ose shkruaj nje mesazh
qetsoma ket shpirt(2x)

vec njeher at zo
embel me ta ndi
edhe nvdeksha sonte
kjo nuk a rransi(2x)

gjum ne sy nuk kam
thirrje jam tuj prit
ose shkruaj nje mesazh
qetsoma ket shpirt(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona

Buqja, Gazi & Linda - Mos I Kurse Leket
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos I Kurse Leket".
3. Video është e këngës "Mos I Kurse Leket", por nuk këndohet nga Buqja, Gazi & Linda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 1