Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqja, Gazi & Linda - Ose Mu Ose Bjondinen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

je ka del me tjeter djal
xhelozija krejt pom kall
sta kam prish qysh ke thon
tjetri venin ma ka nxhon(2x)

Ref:
ose mu ose bjondinin
njonit ti ktheja shpinen
ose mu ose ato
zemra ty qilen ta don(2x)

mos po lyp pak si shum
cka ka ajo qe skam un
syri humb kur nuk ngijet
shum dashni puna perzihet(2x)

Ref:
ose mu ose bjondinen
njones ti ktheja shpinen
ose mu ose ato
zemra ty qilen ta don(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona


Featuring: Linda Shabani
Featuring: Gazmend Rama (Gazi)
Publikimi: 19/12/2012Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente mbi këtë këngëBuqja, Gazi & Linda - Ose Mu Ose Bjondinen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ose Mu Ose Bjondinen".
3. Video është e këngës "Ose Mu Ose Bjondinen", por nuk këndohet nga Buqja, Gazi & Linda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.