Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqja, Gazi & Linda - Qokollada Jeme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

trupi holl e trupi gjall
dil me tpa osht shum sevap
faqe kuqe nftyre bardh
kam met hanger sikur dardh(2x)

qokollada jeme
per mu je e leme
zoti qysh e paska shkru
ty met dashuru(2x)

kur po tshoh haj me det
tkisha pi o si sherbet
tka fal zoti per merak
met livdu e kem me hak(2x)

qokollada jeme
per mu je e leme
zoti qysh e paska shkru
ty met dashuru(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona

Buqja, Gazi & Linda - Qokollada Jeme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qokollada Jeme".
3. Video është e këngës "Qokollada Jeme", por nuk këndohet nga Buqja, Gazi & Linda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0