Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama - Boll Me Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Paske pas shpirtin e ngusht
Genjeshtrat te dolen n'fush...
Te kam dasht si as kush per ty ruajta syt si rrush e ty krenar te duket vetja kur dikush per ty loton me genjeshtra e mashtrime kungulli mbi uj nuk shkon...

Boll mo Boll mo Sa her zemren ma ke thy sa her lotet mi le n'sy sa kam vujtur veq per ty kam derdh lot sikur shi...

Un tkam dasht ti mke mashtru aspak fer s'ishe me mu un kam vujt ti sje merzit ske mendu se vjen kjo dit e ty krenar te duket vetja kur dikush per ty loton me genjeshtra e mashtrime kungulli mbi uj nuk shkon...

Boll mo boll mo sa her zemren ma ke thy sa her lotet mi le n'sy sa kam vujt un per ty kam derdh lot sikur shi...

Boll mo boll mo sa her zemren
ma ke thy sa her lotet mi le n'sy e un tash e kam kuptuar se nuk mundem me ty...


Ky tekst u dërgua nga Elvana

Buqe Rama - Boll Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll Me".
3. Video është e këngës "Boll Me", por nuk këndohet nga Buqe Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0