Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Buqe Rama - Kenaqu Sot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenaqu Sot".
3. Video është e këngës "Kenaqu Sot", por nuk këndohet nga Buqe Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Buqe Rama - Kenaqu Sot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Plus Minus"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Edhe sot shpyrti
po m'dhem
as nji fjal nuk do ta them
syt e mi u msun me lot
dita jote qenka sot.2x

REFF:2x
Knaqu ty,knaqu sot
bota ime u mbush plot
jeta gjithmon vaj e lot
edhe Zoti kshtu num thot.

Ti m'cmon un t'rrespektoj
a e sheh nuk je njesoj
un me buk e ti me gur
fati nuk te busqesh kurr.2x

REFF:2x
Knaqu ty,knaqu sot
bota ime u mbush plot
jeta gjithmon vaj e lot
edhe Zoti kshtu num thot.


Ky tekst u dërgua nga Mirela
Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet