Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama - Se Di Pse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

2x
sonte me mu zdon me dal se me tjetren ke takim,
ti me u knaq e un me vujt po me digjet shpirti im

refren: se di pse te dua,pse per ty jetoj,
kur deshirat e jetes vetit sja plocoj,
se di pse te dua pse te enderroj,
si te deshta si ste deshta per ty esht njesoj

2x
hajde sonte dalim pak hiqja zemres ket marak,
maraku pa ty spo hiqet veq po shkrihet e po digjet

refren: se di pse te dua,pse per ty jetoj,
kur deshirat e jetes vetit sja plocoj,
se di pse te dua pse te enderroj,
si te deshta si ste deshta per ty esht njesoj


Ky tekst u dërgua nga Laaluushhjaaah


Nuk kemi video për këtë këngë.
Buqe Rama - Se Di Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Di Pse".
3. Video është e këngës "Se Di Pse", por nuk këndohet nga Buqe Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0