Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqja, Gazi & Linda - Un Jam Plus, Ti Minus Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Un me ty qysh meu pajtu
fjalt e kota pom flet mu
djalo tu ka bo adet
njejtat fjal mi thu gjdo vjet(2x)

un jam plus e ti minus
sa premtime ran ne buz
smujna bashk zemra pom thot
si qipriti me barot(2x)

un pot flas e ti po qesh
ke me mbet vajz beqaresh
ti po don veq avantur
por me mua smundesh kur(2x)

un jam plus e ti minus
sa premtime ran ne buz
smujna bashk zemra pom thot
si qipriti me barot(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona

Buqja, Gazi & Linda - Un Jam Plus, Ti Minus
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Un Jam Plus, Ti Minus".
3. Video është e këngës "Un Jam Plus, Ti Minus", por nuk këndohet nga Buqja, Gazi & Linda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0