A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Buqe Rama (Buqja) - E Shkrujta Ne Zemer


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mesazh I Fundit"


Sikur zeri kenges qe shkrihet magji ashtu dhe kjo zemer pret me dashuri dhe nga do qe shkoj jam sikur e humbur ne cdo vend po e shkruaj emrin tend te bukur.. e shkrujta ne rer ma mbuluan dallget e shkrujta ne shkemb por ai u shemb e shkrujta ne qiell e mbuluan ret kur e shkrujta n'zemer me mbeti per jet .

Kaluan shum vite syrin tend pa e pa, nga lotet qe m'rodhen syt e mi jan thar,kerkon faqja ime mbshtetje n'krahror sot pa ty kam mbetur mbretesh pa kuror, e shkrujta ne rer ma mbuluan dallget e shkrujta ne shkemb por ai u shemb e shkrujta ne qiell e mbuluan ret kur e shkrujta n'zemer me mbeti per jet .

E shkrujta ne rer ma mbuluan dallget e shkrujta ne shkemb por ai u shemb e shkrujta ne qiell e mbuluan ret kur e shkrujta n'zemer me mbeti per jet .


Ky tekst u dërgua nga  linda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019