Më mbaj mend (për 1 muaj)


Buqe Rama (Buqja) - Po Luajn Valle Qikat E Mira

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Luajn Valle Qikat E Mira".
3. Video është e këngës "Po Luajn Valle Qikat E Mira", por nuk këndohet nga Buqe Rama (Buqja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Buqe Rama (Buqja) - Po Luajn Valle Qikat E Mira  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Potpuri Nga Albatrade"

Këngë e albumit:

"Tallava Nga Albatrade"

Këngë e albumit:

"Po Luajne Vallen Qikat E Mira"

Komente

3 🔥

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00jalile jalile jalile lelelelej - jalile jalile jalile lelelelej

2x Luj Luj qysh o reni qitja rethin qysh do
veni rrethin valles do jernek tash belholla
lun qyqek

2X REF: Po lujn valle qika t'mira ndrrojn
ndrrojn fustanat ngjyra ngjyra
sonte shkon per ftyr e kuqja
kang per qefi ju knon Buqja

2x Me kendim ta kallim keshtu e hekim mallin
pesh po na qon muzika po lujn valle djem
e qika

4X REF: Po lujn valle qika t'mira ndrrojn
ndrrojn fustanat ngjyra ngjyra
sonte shkon per ftyr e kuqja
kang per qefi ju knon Buqja


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet