Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama (buqja) - Miliona Hilet E Tua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

2x Dashurin qe e fala ti veq plag i qele t'mira
te dhurova ti me kom i shkele

2xREF: Miliona hilet e tua jan deshmi per ket
trathtime the qe te muajt vetmija
goja jote u perzij

2x: Qse sa ftyra tua asnja nuk pe njoh
dil prej zemres time se ma nuk te do

4xREF: Miliona hilet e tua jan deshmi per ket
trathtime the qe te muajt vetmija
goja jote u perzijNuk kemi video për këtë këngë.
Buqe Rama (buqja) - Miliona Hilet E Tua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Miliona Hilet E Tua".
3. Video është e këngës "Miliona Hilet E Tua", por nuk këndohet nga Buqe Rama (buqja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0