Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama (Buqja) - E Madhe Eshte Bota Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Madhe Eshte Bota" kënduar nga Buqe Rama (Buqja).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Armend Sulejmani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E madhe eshte bota
e ka vajza shum
por vetem ne ty moj xhan
jam ba merak un
e madhe eshte bota
eka vajza shum
por vetem ne ty moj xhan
jam ba merak un.

refreni

Eja eja ti tek un
mos mle te vetmum
te dua te dua me beso
se pa ty moj zemer
smundem tjetoj
eja eja ti tek un
mos mle te vetmum
te dua te dua am beson
se pa ty moj zemer
smundem tjetoj.

Ne ty kam lshu shum zemer
dhe ndashni jam ra
nuk di pse nuk beson
por e vertet eshte kjo
ne ty kam lshu shum zemer
dhe ndashni jam ra
nuk di pse nuk beson
por e vertet eshte kjo.

Publikimi: 09/05/2012Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0


Buqe Rama (Buqja) - E Madhe Eshte Bota
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Madhe Eshte Bota".
3. Video është e këngës "E Madhe Eshte Bota", por nuk këndohet nga Buqe Rama (Buqja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.