A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Buqe Shira

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Buqe Shira is a singer of Folk Ballads music. Më datë 12 Tetor 2018, Buqe Shira publikon videoklipin "I Martuar"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Edi Sopa

Bestrim Sadikaj (Besi)

Shpend Kerleshi (Pena)

Valon Selimi

Leutrim Llozani

Lindi Mehmeti

Alban Bala

Bekim Ademaj

Egzon Berisha

Artan Rexha


Tags: Buqe Shira

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019