A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Burak Vehapi

Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  29
BIOGRAFIA: Burak Vehapi is a popular singer of Modern Traditional music. Më datë 2 Nëntor 2012, Burak & Grupi Fama publikojnë videoklipin "Shen Valentini". Me këtë këngë, Burak & Grupi Fama marrin pjesë në Zhurma Show 2012 në vitin 2012. Më datë 4 Nëntor 2012, Burak & Grupi Fama publikojnë videoklipin "Vampire". Në vitin 2012, Buraku & Grupi Fama publikojnë albumin "Live Me Grupin Fama" Në Maj 2013, Burak & Grupi Fama merr pjesë në Celësi Muzikor 7 me këngën "Falma", në bashkëpunim me Meti Alshiqi. Më datë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Jarani Jem (2019)

Live 2017 (2017)

Balada 100% Live (2017)

Oj Dashnija Jem A Je Gjall (2015)

Live Me Grupin Fama (2012)


» Add A Song »

Martesa Pa Dashni
Pë Ty
Qaj
Vret
Shoke Do Mbesim
Çunat E Qefit
Gabuam
Po Te Pershendes
Cikirushja
Dy Ftyra


Related Artists:

Fatmir Elezi

Ali Gërguri

Lumni Tershana

Sead Asllani

Andi Mezini

Shkelqim Kola

Meti (Muhamet Berbatovci)

Bardh Spahja

Duchi

Granit Hyseni


Tags: Burak Vehapi, Burak, Buraki, Buraku, Buraku Dhe Grupi Fama, Buraku Fama, Buraku & Grupi Fama

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019