Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burak Vehapi - Kur Te Del Ajo Prej Shpis Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Para se para se un te vij
largoni teshat e saj
mos leni fotografi
mos ta kujtoj at turp te saj.
para se un te shkoj n'gurbet
u betu se kam me mprit
ka ardh koha me kjamet
ku shkon nana i len thmit

kur te del ajo prej shpis
largoni t'gjitha gjanat
mos e li as nje kujtim
kalljani krejt fustanat
dhe hallalin kur t'kerkon
mos ja falni mos ja falni
veq femijt te perqafon
mos ja ndalni mos ja ndalni

Parase parase un te vij
largoni teshat e saj
mos leni fotografi
mos ta kujtoj at turp te saj.
para se un te shkoj n'gurbet
u betu se kam me mprit
ka ardh koha me kjamet
ku shkon nana i len thmit
-2X-
kur te del ajo prej shpis
largoni t'gjitha gjanat
mos e li as nje kujtim
kalljani krejt fustanat
dhe hallalin kur t'kerkon
mos ja falni mos ja falni
veq femijt te perqafon
mos ja ndalni mos ja ndalni


Ky tekst u dërgua nga Erisi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Burak Vehapi - Kur Te Del Ajo Prej Shpis
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Del Ajo Prej Shpis".
3. Video është e këngës "Kur Te Del Ajo Prej Shpis", por nuk këndohet nga Burak Vehapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burak Vehapi:


Komente 0