Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burak Vehapi - Fjala E Fundit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Fjala e fundit esht lamtumira
pres te me thuash te fundit deshira
tani qdo mbremje un sdo te ngroh
ti do te mbetesh e vetme

Esht e fundit lamtumira
jo ti smund te jesh e imja
ti sdite jo te dashruosh
nuk do te jesh me puthja ime
nuk do te kesh me ledhatime
nga jeta ime te lutem shko

mos me kerko mos me veshtro
mbylli prap syt dhe ti me harro
mos me kerko mos me veshtro
te falur te lutem shko
te lutem me harro

S'mesove te duash andaj do te vuash
se zemren se kishe ti vetem per mua
tani qdo mbremje un sdo te mbroj
ti do te mbetesh e vetme

Esht e fundit lamtumira
jo ti smund te jesh e imja
ti sdite jo te dashurosh
nuk do te jesh me puthja ime
nuk do te kesh me ledhatime
nga jeta ime te lutem shko
-2X-
mos me veshtro mos me kerko
mbylli prap syt dhe ti me harro


Ky tekst u dërgua nga Albioni





Burak Vehapi - Fjala E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjala E Fundit".
3. Video është e këngës "Fjala E Fundit", por nuk këndohet nga Burak Vehapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burak Vehapi:


Komente 0