Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burak & Grupi Fama - Vampire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

si fantazma me afrohesh , si vampiri neper filma kerkon jeten te ma maresh me te puthura dhe klithma , vetem endra dhe zhgenjime po kalon kjo jeta ime , dhe sa koh un do te vuaj perendi oj nena ime , se pikon loti neper faqe ti nuk do tja dish per mua , dhe pse zemra po me qanee , ti vampireee je per mua sepse te dua , gjithmon ti me urren , harron se ti gabove koken nga pas se kthen , dhe menjeher pendohesh, a ky pendimi im te beri monotone esht e veshtir ne dashuri te jesh Allkapone , iken mosha edhe vitet do te thinjesh do te plakesh do te prishet bukuria qe mashtroj ment e mia dhe me vete do te flasesh do te kujtosh vitet e tua do te rrudhesh neper faqe , perseri un do te dua se pikon loti neper faqe ti nuk do t'ja dish per mua ,dhe pse zemra po me qane ti vampireeeeeeeee je per mua sepse te dua , gjithmon ti me urren harron ti gabove koken nga pas se kthen dhe menjher pendohesh aaa ky pendimi yt te beri monotone eshte e veshtire ne dashuri te jesh Allkaponeeeee


Ky tekst u dërgua nga fatbardhaGrupi Fama & Burak Vehapi
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/11/2012


Burak & Grupi Fama - Vampire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vampire".
3. Video është e këngës "Vampire", por nuk këndohet nga Burak & Grupi Fama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burak Vehapi:


Komente 0