Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burak & Grupi Fama - Largesia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Morra rrugen , e u nisa diku larg me shku
E u ndava me shprese se prap kemi me u taku
Muajt edhe vitet iken e me su pam
Mbeti vetem nje premtim qe dikur e dham

Ref.
Largesia na largoj u harruam ne
Fajin do ta ndajme ne gjys
Faj kam , faj ti ke
Apo fati deshti neper bote me na nda
Qenka shkruar ne te dy mos me u paa

Nuk e di pse mora rrug kur te kisha ty
Vleren nuk ta kisha dit ti ishe flori
Tash kur vitet me kan ik
Sa shume jam pendu
Do te doja me te than se kam gabuuu

Ref.3x
Largesia na largoj u harruam ne
Fajin do ta ndajme ne gjys
Faj kam , faj ti ke
Apo fati deshti neper bote me na nda
Qenka shkruar ne te dy mos me u paa


Ky tekst u dërgua nga Rrrr123

Burak & Grupi Fama - Largesia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Largesia".
3. Video është e këngës "Largesia", por nuk këndohet nga Burak & Grupi Fama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burak Vehapi:


Komente 0