Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Buraku & Grupi Fama - Asaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaj".
3. Video është e këngës "Asaj", por nuk këndohet nga Buraku & Grupi Fama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Buraku & Grupi Fama - Asaj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Balada 100% Live"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Grupi Fama

31/12/2016

2016-12-31T12:17:29+00:00As i dehur nuk do te pranoj,
Goten mos ma mbush,
Sa e dashuroj mos le ta dije askush.
E kam fshehur cdo puthje te saj,
Thelle ne shpirt e mbaj,
Se kam dashuri,
Mos i trego asaj...

Asaj qe une ja fala veten,
Asaj qe mua ma shkatrroj jeten.
Asaj per cilen kam shume mall,
Ajo e cila ne zemer me ka kall..
O mos i trego asaj se per te po qaj,
Dhe kurr mos i thuaj se ende e dua.

-I dehur zbulon fshehtesin,
Goten mos ma mbush,
Ajo eshte fshehtesi qe nuk e din askush.
Buzet djegin nga puthja e saj,
Shpirtin ma lendon,
Pse e dashuroj o vec ajo ka faj..

Asaj qe une ja fala veten,
Asaj qe mua ma shkatrroj jeten.
Asaj per cilen kam shume mall,
Ajo e cila ne zemer me ka kall..
O mos i trego asaj se per te po qaj,
Dhe kurr mos i thuaj se ende e dua.


Ky tekst u dërgua nga Valon Mehmeti
Më Shumë Këngë Nga Burak Vehapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet