Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buraku & Grupi Fama - Pë Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Jo nuk ka dit dit dit qe nuk kamet kujtu ty zemer ty zemer
Me mall qdo dit dit dit per ty kame medu i vetem un i vetum.

Me the ti me the me shum dua e un qdo dit me shum tkam dasht dashnin me lot qe ma dhe mua si kujtim un per ty kame pas edhe ma let e kisha pas ti veq pak ma shum tum kishe dasht me the kujtoma veq nje fjal ti e sat tkam dasht ki me pas

Se nuk ka dit dit dit qe nuk kamet kujtu ty zemer ty zemer
Me mall qdo dit dit dit per ty kame medu i vetem un i vetum.
Jo nuk ka dit dit dit qe nuk kamet kujtu ty zemer ty zemer
Me mall qdo dit dit dit per ty kame medu i vetem un i vetum.

Me the ti me the me shum dua e un qdo dit me shum tkam dasht dashnin me lot qe ma dhe mua si kujtim un per ty un kame pas edhe me let ti e kisha pas ti veq pak ma shum tum kishe dasht me the kujtoma veq nje fjal ti e sat tkam dasht ti ki me pas

Se nuk ka dit dit dit qe nuk kamet kujtu ty zemer ty zemer
Me mall qdo dit dit dit per ty kame medu i vetem un i vetum.
Jo nuk ka dit dit dit qe nuk kamet kujtu ty zemer ty zemer
Me mall qdo dit dit dit per ty kame medu i vetem un i vetum.


Ky tekst u dërgua nga Qiki

Buraku & Grupi Fama - Pë Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pë Ty".
3. Video është e këngës "Pë Ty", por nuk këndohet nga Buraku & Grupi Fama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burak Vehapi:


Komente 0