Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buraku & Grupi Fama - Ajo M'lujti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

U dashurova n'zemrën që s'më don
Po mu dorëzu as mendja s'po m'shkon

Ska rëndësi kush çka flet,ska rëndësi kush çka thotë

rëndësi ka unë e du fort..Ajo m'lujti,ajo m'smujti

E jeta mu nxi

Ahhh më çmendi kjo dashni

(2)Ref:

Zemra që don kur dashurohet
në zemrën që s'e don
qenka shumë e randë,ahh shumë e randë

Ska rëndësi kush çka flet,ska rëndësi kush çka thotë

rëndësi ka unë e du fort..

Ajo m'lujti,ajo m'smujti

E jeta mu nxi

Ahhh më çmendi kjo dashni (4)Ref:


Ky tekst u dërgua nga Ferd Krasniqi :Fb ⬅️Burak Vehapi & Grupi Fama
Publikimi: 30/04/2020
Muzika: Bini Diez
Teksti: Ghulo


Buraku & Grupi Fama - Ajo M'lujti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo M'lujti".
3. Video është e këngës "Ajo M'lujti", por nuk këndohet nga Buraku & Grupi Fama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Burak Vehapi:


Komente 0