Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buraku & Taulanti - Prinder Sa Shume Ju Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

A ka ma mir se para gjumit
Me ta puth ballin tu oj nan
E goja jote me fjalt e shpirtit
Oh zoti t rujt me m fal

E ty o bab shpesh ta ni zanin
Zotit tu i ba dua
Ma ruj o zot perher evladin
O pash rahmetin tan

Ref:2X
Prinder sa shum ju du
Shum luteni per mu
Zoti ju knaqt zoti ju knaqt
Per shpirt ju kam ilaq

Nan edhe bab o drita t sytit
Hallal ju me ma ba
Nese gaboj diqka o i mjeri
Ju lutem me ma than

Veq po ju lus o un i shkreti
Nese gaboj mem fal mem fal
Se kurr ne jet
Evladi prindit nuk mun me i dal

Prinder sa shum ju du
Shum luteni per mu
Zoti ju knaqt o zoti ju knaqt
Per shpirt ju kam ilaq


Buraku & Taulanti - Prinder Sa Shume Ju Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prinder Sa Shume Ju Du".
3. Video është e këngës "Prinder Sa Shume Ju Du", por nuk këndohet nga Buraku & Taulanti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burak Vehapi:


Komente 0