Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Burbuqe Haxhiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Burbuqe Haxhiu është një këngëtare e njohur. Më datë 16 Tetor 2008, Burbuqe Haxhiu publikon videoklipin "Gjenial"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Klara

Albana Syla

Linda Rukaj

Gentiana Bujupi

Eris Hoxha

Yllka Berisha

Gana (Ks)

Sevi

Nevila Qesko

Venera Imeri

Tags: Burbuqe Haxhiu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet