Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burbuqe Rada - Ditët Që Na Presin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Stine e bukur ishte kur t'njoha ty,
Mes njerezve te qeshur
Anes detit ecnim bashke ne te dy.

Vere e bukur ishte diten s'e di,
Sa doja t'vrapoja
Valet si zambak t'i mblidhja per ty.

Ditet qe na presin ne,
Porsi zambake te bardhe
Qe celin dallgeve, dallgeve.

Rritur-o ne token tone
Me diellin e pranveres
Qe lulezon tek ne.


Burbuqe Rada - Ditët Që Na Presin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditët Që Na Presin".
3. Video është e këngës "Ditët Që Na Presin", por nuk këndohet nga Burbuqe Rada.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burbuqe Rada:


Komente 0