Burhan Shaban
Burhan Shaban
Burhan Shaban
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: ilahi
Burhan Shaban është këngëtar. Më datë 1 Maj 2022, Burhan Shaban publikon videoklipin "Rob I Lire". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja, ndërsa orkestrimi u realizua nga Rrahman Kryeziu.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0