Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu - Hyn Ne Valle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Ama dorën oj xhane
Ama dorën oj xhane
Ama dorën hyn në valle
Ama dorën hyn në valle

Se në ty m`ka zan dashnia
Se në ty m`ka zan dashnia
Mi more moj ment e mia
Seç mi more ment e mia

Hije të paska aj fustane
Hije të paska aj fustane
Zemrës time pik ju bane
Zemrës time pik ju bane

Vallën bukur po e lun
Vallën bukur po e lun
Zemrën seç po ma lëkund e
Zemrën seç po ma lëkund e

Me shikim po më trondit
Me shikim po më trondit
Të gjith djemt po i habit
Të gjith djemt po i habit

Hajde hajde luj me mu e
Hajde hajde luj më mu e
Luuj me mu pash syt e tue
Luj me mu pash syt e tue


Ky tekst u dërgua nga DorinaBurim Aliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/05/2012


Burim Aliu - Hyn Ne Valle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hyn Ne Valle".
3. Video është e këngës "Hyn Ne Valle", por nuk këndohet nga Burim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 0