Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu - Bukuroshe Moj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


me nje darsem kur te pash zemra ime fort uknaq,(2x)
si tja baj ty me taku disa fjal me ty mi ndrru(2x)

ref, bukuroshe moj vetull holle mi ke faqet moj kuqe bash si molle, n'shiqim t'par moj qik zemren ma ke mar se kam qare qik per para me dale.

tu shiku vetem per ty moj belholl syno zi(2)
me shikove je buzqesh me te pas afer tkisha desh(2)

ref,bukuroshe moj vetull holle mi ke faqet moj kuqe bash si molla,n'shiqim t'par oj qik zemren make more.


Ky tekst u dërgua nga Shkurta Kaqanik


Nuk kemi video për këtë këngë.


Burim Aliu
Publikimi: 09/05/2013


Burim Aliu - Bukuroshe Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bukuroshe Moj".
3. Video është e këngës "Bukuroshe Moj", por nuk këndohet nga Burim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 0