Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu - Ti Je Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti je ajo Që m’dhuron frym dhe jetë
Dashurin që më gjallëron
shumë të du ty me të vërtet (2x)

Të lutem më thuaj po
zemra vetëm ty të do
ti je lule plot me er
qe m’gëzon mua përher
që m’gëzon mua përher (2x)

Qdo her kur shikjoj
Sy yll natën ti shkelqen
Ter kohen per ty medoj
me trego se sa me ndjen (2x)

Të lutem më thuaj po
zemra vetëm ty të do
ti je lule plot me er
qe m’gëzon mua përher
që m’gëzon mua përher (2x)

Të lutem më thuaj po
zemra vetëm ty te do
ti je lule plot më er
qe m’gëzon mua përher
që m’gëzon mua përher (2x)


Ky tekst u dërgua nga Fatmir Deda


Nuk kemi video për këtë këngë.


Burim Aliu
Publikimi: 23/08/2012


Burim Aliu - Ti Je Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Ajo".
3. Video është e këngës "Ti Je Ajo", por nuk këndohet nga Burim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 0