Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu - Katunare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


boll fole a nukulodhe a a ...... je katunare lozunjare pat marr ty se kam qare per bukurin e ksaj ane shum te du nuk baj hajgare ....une e di qe je katunare unë te du nuk baj hajgare je si djelli ti je si hama sa te buker te ka ba nana ..... je katunare lozonjare pat marr ty moj se kam qare per bukurin e ksaj ane shum te du nuk baj hajgare


Ky tekst u dërgua nga Isufi Hasani Edhe Perparim Hafizi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Burim Aliu
Publikimi: 02/11/2012


Burim Aliu - Katunare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Katunare".
3. Video është e këngës "Katunare", por nuk këndohet nga Burim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 0