Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu - Kam Mall Ne Shpirt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

2x
Kam mall ne shpirt, kam llot ne sy
kam dhimbje ne zemer
per koken tende une skam tjeter
per koken tende une skam tjeter

2x
As qe po me djeg ky mall
ah ky mall ojj nan
hajde zemer maje besen
per koken tende une skam tjeter
per koken tende une skam tjeter

2x
Kam mall ne shpirt, kam llot ne sy
kam dhimbje ne zemer
per koken tende une skam tjeter
per koken tende une skam tjeter

3x
As qe po me djeg ky mall
ah ky mall ojj nan
hajde zemer maje besen
per koken tende une skam tjeter
per koken tende une skam tjeter


Ky tekst u dërgua nga Lirushee


Nuk kemi video për këtë këngë.


Burim Aliu
Publikimi: 25/05/2012


Burim Aliu - Kam Mall Ne Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Mall Ne Shpirt".
3. Video është e këngës "Kam Mall Ne Shpirt", por nuk këndohet nga Burim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 0