Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu - Vdeksha Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

burimi:
kur ta ndegjoj zanin o ne telefon alo kur me thua kjo zemer sduron me pas mujt me kan aty afer teje a kurr ste largoj kurr stlargoj prej meje kaq katile ishe me harrove shpejt me pas mujt met kthy i kisha dhan krejt ato puthjet tua paskan qen me hile un von e kuptova qe je aq katile

Ref:
Vdeksha o vdeksha vdeksha un per ty shum e kot esht jeta jeta pa dashni }2x

aj shikimi yt i rrezonte malet aj gabimi yt per mua nuk falet qe tkan pa me tjetrin hallku mkan kallxu nuk ja kam nu veshin nuk ju kam besu mu kan dok veq fjal o veq fjal te kota thojsha per inat keq po flasin bota vetem kur te pash me femi per dore po besoj po rand qe krejt me harrove

Ref:
Vdeksha o vdeksha vdeksha un per ty shum e kot esht jeta jeta pa dashni }4xNuk kemi video për këtë këngë.


Burim Aliu
Publikimi: 30/04/2010


Burim Aliu - Vdeksha Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vdeksha Per Ty".
3. Video është e këngës "Vdeksha Per Ty", por nuk këndohet nga Burim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 1