Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu - Sot Ose Neser Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


smund te jetoj nese buzet e tua nuk i puth nga dy tri her ndoshta sbeson po nga gjdo 5 minuta per ty malli po me merr

smund te jetoj nese zerin e embel sta ndegjoj gjdo dit gjdo nat
ti je e vetmja dhe e verteta Lumi une qe te kam nafak

ref: Sot ose neser do ta them mjaft kemi pritur shpirti jem ma mir eshte me lidh martes se me nejt per faqe t'zez (2x )

Heren e fundit qe u takuam
diqka te premtova une
kete dashuri qe ne zemer e kemi se kem njet me zgjat ma shum

smund te jetoj nese zerin e embel sta ndegjoj gjdo dit gjdo nat
ti je e vetmja dhe e verteta Lumi une qe te kam nafak

ref: Sot ose neser do ta them mjaft kemi pritur shpirti jem ma mir eshte me lidh martes se me nejt per faqe t'zez (2x )


Ky tekst u dërgua nga  QendressaBurim Aliu
Publikimi: 30/04/2010


Burim Aliu - Sot Ose Neser
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Ose Neser".
3. Video është e këngës "Sot Ose Neser", por nuk këndohet nga Burim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 0