Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu - Kenge Per Ahmet Kaqiku, Kadrush Ilazi & Nazim Bakiu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

eeeejjjjjjjjj ne biti o ni djal i mbret mori rrugen o pergurbett ena shkoj djali ne gjermanie ni kafshat per fmijte etij kur ne kosove ufta filloj mejher trimi u ngrit ne kembe u nis trimi per shqipri me u bashku me shokte e tij o mbrjti vendi me ndjers e gjak dhe kufomat ne reqak zani shqipes u ngrit nalt ahmet kaqiku komandant lumja nana qe te pat djal ti ske vdek por je i gjall
o krejt shupen e rroki mrazi kur rreh mdhez pushken kadrush ilazi me tri shkemb jam mbau i ri mzemer shkemb nazim bakiu ktu luftun burrat e sharrit me kushtrim te adem jasharitkur luftoj ahmet kaqiku as bir mini skish armiku amanet nenat shqiptare lot mos derdhni per mbi varre gjaku i trimave solli lirin ooooooo dhe kosoves ani moro pavarsin o njohejjj
Burim Aliu
Publikimi: 30/04/2010


Burim Aliu - Kenge Per Ahmet Kaqiku, Kadrush Ilazi & Nazim Bakiu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Per Ahmet Kaqiku, Kadrush Ilazi & Nazim Bakiu".
3. Video është e këngës "Kenge Per Ahmet Kaqiku, Kadrush Ilazi & Nazim Bakiu", por nuk këndohet nga Burim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 0