Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu - Shuj Zemër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  17

Ref 2X

Shuj Zemer Shuj Zemer
Qefin mos ma prish
Shuj zemer shuj zemer
me fjal mos ja nis
shuj zemer shuj zemer
se nuk dua fjal
jam ma i miri djal

2X
dashuri pa fjal
une dua
ndryshe smun te jesh me mue
interesi hin me ty
osht mem dhan dashni

2X
Shuj Zemer Shuj Zemer
Qefin mos ma prish
Shuj zemer shuj zemer
me fjal mos ja nis
shuj zemer shuj zemer
se nuk dua fjal
jam ma i miri djal

2X
Sa me nervozon kur thua
asnjeher spo flet me mua
ti me mua fol me pak
fjalt si kam merak

4X
Shuj Zemer Shuj Zemer
Qefin mos ma prish
Shuj zemer shuj zemer
me fjal mos ja nis
shuj zemer shuj zemer
se nuk dua fjal
jam ma i miri djal


Ky tekst u dërgua nga DisaaDischeBurim Aliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/12/2013
Muzika: Labinot Mezini
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Labinot Mezini
Video Produksioni: Men Media Pictures


Burim Aliu - Shuj Zemër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shuj Zemër".
3. Video është e këngës "Shuj Zemër", por nuk këndohet nga Burim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 1