Burim Bytyqi
Burim Bytyqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Burim Bytyqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Në vitin 2013, Burim Bytyqi publikon albumin "Dhe Sonte Jam Me Ty". Më datë 10 Qershor 2017, Burim Bytyqi publikon videoklipin "Jo Jo". Më datë 5 Prill 2018, Burim Bytyqi publikon videoklipin "Bomba E Diskotekes". Më datë 19 Prill 2019, Burim Bytyqi publikon videoklipin "Thret Ezani". Më datë 5 Qershor 2020, Bekim Tallamishi & Burim Bytyqi publikojnë videoklipin "Interesi". Muzika e këngës u punua nga Armend Mustafa, ndërsa teksti u s...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0