Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Hoxha - Shpirti Bën Mëkat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Eci rrugees vetem pse se di
mendja shpirti mkthehen prap tek ti
pluhur rruget pluhur kan dhe ne shpirt
mthahen syt dhe fytyra nuk me ndrit

me kujtohet puthja jote e par
sa shum ta doja ate buzen pak te qar
ti e hodhe qelsin ton te art un kerkoja dyert si imarr

me nje fryme nje te prekur shypirti ben mekat
me nje fryme nje te prekur me pushtove ate nat
me nje fryme duart tua mbuluan trupin tim
zog i marre zog i cmendur kthehu perseri


Ky tekst u dërgua nga bessaBurim Hoxha
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/02/2014
Muzika: Naim Krasniqi
Teksti: Xheraldina Vula


Burim Hoxha - Shpirti Bën Mëkat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Bën Mëkat".
3. Video është e këngës "Shpirti Bën Mëkat", por nuk këndohet nga Burim Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Hoxha:


Komente 0