Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Kastrati - Maturant  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

16/03/2008

2008-03-16T19:49:55+00:00Sonte nata esht e jona 4 vite kaluan si stin sonte loti nuk dot ndalet bashk me fjalen lamtumir.
Ndoshta unë edhe ti 4 vite sfalen mes dhe ti eja sonte te vallzojm bashk kerkoj falje njeri tjetrit
Maturant edhe ket nat lotet s'ndalet puthje e saj bashk mengjezi do te na ndaj për ne s'do te ket me shtator 2x
Kerkoj falje profesor per pergjigjjet qe si kam dit ndoshtaa neser fëmiu im do te jet pran nxenësi yt , shoqen time te klases qe kam pasur si pa ty sonte maturaa do te na ndaj a do te shihemi perseri ...
Maturant edhe ket nat lotet s'ndalet puthje e saj bashk mengjezi do te na ndaj për ne s'do te ket me shtator 2x


Ky tekst u dërgua nga Edi
Më Shumë Këngë Nga Burim Kastrati:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet